Skarpety bezuciskowe Reflexa – dlaczego są tak popularne? Który model wybrać? Przeczytaj nasz poradnik.

skarpety medyczne na poprawę krążenia bezuciskowe czarne beżowe podkolanówki szare

Skarpety bezuciskowe Reflexa - dlaczego są tak popularne? Który model wybrać? Przeczytaj nasz poradnik.

Skarpety Reflexa ®  pojawiły się na rynku w Polsce dość niedawno i musimy przyznać, że zainteresowanie i zadowolenie naszych klientów, przerosły nasze oczekiwania. Codziennie w naszej firmie odbieramy kilkadziesiąt telefonów od zadowolonych klientów powracających celem dokupienia kolejnych par dla siebie lub znajomych, a także od nowych klientów trafiających do nas z polecenia lub którym udało się uzyskać informacje o skarpetach Reflexa ® od specjalistów lub z Internetu.  

Mamy dużo klientów, którzy kupują jedną lub dwie pary skarpet celem przetestowania i po krótkim czasie wracają do nas celem dokupienia większej ilości. Gdy spotykamy się bezpośrednio z osobami, którzy noszą skarpety Reflexa, słyszymy jedno: „te skarpetki są super”, „pomogły mi”. Bardzo cieszy nas Państwa zadowolenie, staramy się docierać z informacją o skarpetach do wszystkich zainteresowanych, często pojawiamy się na Targach medycznych, Sympozjach i w Stowarzyszeniach, aby dotrzeć z informacją do osób, którym skarpety mogą pomóc. Są to aktualnie jedne z najchętniej wybieranych skarpet, gdyż jako jedyne mogą pomóc przy dolegliwościach stóp. Osoby, które mają zimne stopy, cierpią na bóle stóp lub mają inne dolegliwości chwalą sobie liczne korzyści wynikające z noszenia skarpet Reflexa®.

Często nasi klienci radzą się, który model skarpet wybrać, dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, który może pomóc przy wyborze odpowiedniego modelu skarpet.

Największym zainteresowaniem cieszą się skarpetki bezuciskowe Reflexa, model ten ma nazwę Reflexa Diabetic. Dostępne są one w dwóch wariantach:

Cienki

Gruby

Skarpety bezuciskowe cienkie najlepsze są do chodzenia na co dzień. Jeśli ktoś dużo czasu spędza w obuwiu powinien wybrać ten model skarpety. Model ten jest również zalecany osobom, które mają gorące stopy lub lubią chodzić w cienkich skarpetkach. Skarpety te na pierwszy rzut oka wyglądają, jak tradycyjne skarpety, ich długość sięga ponad kostkę, jednak już po założeniu czuć komfort i korzyści wynikające z ich noszenia.  Skarpety te również są najchętniej noszone w porze wiosenno-letniej, choć jest spora grupa osób, które lubią latem spać w grubym modelu skarpet Reflexa. Skarpety dostępne są w dwóch kolorach: czarny i beżowy.

 

skarpety bezuciskowe dla diabetyków cukrzyków cienkie bezszwowe medyczne

Skarpety Reflexa Grube mają od wewnętrznej strony w podeszwie stopy dodatkową poduszkę frotte. Jest ona bardzo przyjemna i miękka, przez co sprawia wrażenia chodzenia w nich jak po chmurce. Ten model skarpet jest bardzo chętnie wybierany do spania, a także do codziennego noszenia, jeśli ktoś ma zimne lub zmarznięte stopy. Ten model najchętniej wybierany jest w porze jesienno-zimowej. Są one bardzo przyjemne i miękkie. Często zalecane są osobom, które leżą przez całym dzień, celem poprawienia ich komfortu.  Dostępne są w kolorze czarny i beżowy.

 

skarpety bezuciskowe dla diabetyków cukrzyków grube bezszwowe medyczne

Klienci czując korzyści wynikające z noszenia skarpet Reflexa, często skarpety grube podciągają sobie wyżej, dlatego specjalnie dla nich zostały wprowadzone podkolanówki Reflexa. Mają one taką samą konstrukcję, co skarpety grube, mają tylko większą długość, sięgają do kolana.

 

Wybór rozmiaru jest zależny od wielkości noszonego obuwia:

– S (35-38)

– M (39-42)

– L (43-46)

Jeśli rozmiar buta jest na pograniczu, czyli jest to 39 lub 43 lepiej wybrać rozmiar mniejszy.

Poza skarpetkami bezuciskowymi posiadamy w ofercie skarpety uciskowe kompresyjne, skarpety wspierające kostkę w ruchu oraz skarpety po amputacji.

Skarpety Reflexa ® wysyłamy zazwyczaj tego samego dnia roboczego lub następnego kurierem DPD. Przesyłka jest zawsze bezpłatna. Skarpety można zamówić telefonicznie lub przez sklep Internetowy. Za skarpetki można zapłacić przelewem, poprzez sklep lub bezpośrednio u kuriera.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy o telefon. Zawsze chętnie odbieramy, można do nas zadzwonić o dowolnej porze, mamy nawet klientów, którzy dzwonią do nas w niedziele w nocy celem kupienia kolejnej pary. Jesteśmy po to, abyście mieli Państwo zawsze dostęp do skarpet Reflexa ® , które mogą Państwu pomóc przy problemach stóp.

Zapraszamy i do usłyszenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>