O nas

O nas

Reflexa®

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Reflexa® w Polsce. Naszą misją jest dostarczyć produkt, który może przynieść pomoc wielu osobom w Polsce, które borykają się z dolegliwościami stóp, cierpią na cukrzycę, neuropatię, są po kontuzjach, mają wrażliwe, zmęczone, zimne stopy.

Wiemy, że skarpetki Reflexa® pomagają, klienci wracają do nas z zadowoleniem i z wieloma wzruszającymi historiami i opiniami o korzyściach skarpet. Naszą największą radością jest słyszeć, jak skarpety Reflexa® pomagają i że są najlepszym produktem medycznym, jaki mają w garderobie. Słysząc Państwa zadowolenie i podziękowania mamy dużą motywację do działania. Dlatego nieustannie się rozwijamy i docieramy z informacją o skarpetkach Reflexa® do każdego regionu Polski. Rozwijamy sieć sprzedaży, aby skarpety można było kupić w całej Polsce.

Działamy dla Was, bo zdrowie zaczyna się od stóp.

marka Reflexa®

Reflexa® jest wiodącą marką innowacji tekstylnych ze specjalistycznymi produktami medycznymi, które mogą złagodzić dolegliwości osób z licznymi problemami zdrowotnymi.

Marka jest powszechnie znana na całym świecie. Skarpety Reflexa® są chętnie wybierane nie tylko dlatego, że mają doskonałą konstrukcję i jakość, ale przede wszystkim dzięki właściwościom leczniczym innowacyjnej przędzy Quattroxy™  której korzyści zostały udowodnione naukowo.

produkcja

Skarpety Reflexa® produkowane są w Słowenii. Producentem jest Intersokcs d.o.o. która jest znana z wielu znakomitych produktów marek:

certyfikaty

Skarpety Reflexa® zapewniają światowej klasy niezawodność i pewność, dzięki uznaniu czołowych klinik i instytucji.

Skarpety medyczne Reflexa® są certyfikowane znakiem CE.  Producent jest certyfikowany SA8000:2008, ISO 9001:2008.

Skarpety Reflexa® posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100 poświadczający, że skarpety są wolne od substancji mogących mieć negatywny wpływ na człowieka lub środowisko. 

Skarpety Reflexa® Diabetic posiadają certyfikat zgodności SIQ z dyrektywą  93/42/EEC (Medical Device Directive MDD).