Skarpety bezuciskowe

Skarpety bezuciskowe grube

Najbardziej zaawansowane bezuciskowe skarpetki medyczne zwiększające krążenie krwi i dotleniające komórki. Zostały opracowane z myślą o potrzebach stóp, szczególnie zalecane diabetykom, na wrażliwe, zmęczone, zimne stopy, przy neuropatii.  Reflexa® uszyte są z włókien QuattroxyTM. To innowacyjna naukowo przędza, która może zwiększyć i poprawić krążenie krwi w stopie, co przyczynia się do odżywienia komórek i zregenerowania tkanek. Włókna przędzy QuattroxyTM zapewniają odpowiednie warunki, pielęgnują stopę, izolują, chronią, utrzymują stopy w cieple, regulują temperaturę. Działanie udowodnione badaniami klinicznymi. Ultra płaski szew przy palcach nie drażni i nie irytuje. Powłoka antybakteryjna AegisTM zapewnia świeżość, eliminuje nieprzyjemne zapachy i działa antygrzybicznie. Skarpety Reflexa® szczególnie zalecane są przy neuropatii oraz cukrzycy, gdyż pomagają uniknąć powikłań stopy cukrzycowej i pomagają przy głównych problemach wynikającymi ze słabego krążenia i uszkodzenia nerwów.  Zalecane wszystkim osobom, którzy mają słabe krążenie, wrażliwe kostki, zimne stopy.

Model: Skarpety grube z miękką podeszwą wewnątrz skarpety (typu frotte)

Skład: 70% Quattroxy, 28% Polamid, 2% Elastan

Kolory: Czarny, Beżowy

Reflexa® Diabetic Grube:

logo-quattroxy
logo-aegis
ce
Utrzymuje stopy w cieple Odżywia komórki
Regeneruje tkankę Zapobiegają podrażnieniom

Skarpetki medyczne Reflexa® Diabetic w technologi  QuattroxyTM to jedyne skarpetki medyczne w Polsce, które mogą pomóc złagodzić wiele dolegliwości stóp, mogą pomóc uniknąć powikłań stopy cukrzycowej, to jedyne skarpetki dla cukrzyków, które pomagają.

Skarpetki medyczne Reflexa® Diabetic w technologi  QuattroxyTM zalecane są diabetykom, osobom cierpiącym na cukrzycę 2 typu, neuropatię, a także osobom z zaburzenia krążenia, które mają wrażliwe, zmęczone i zimne stopy.

SKŁAD
70% poliester Quattroxy™ 28% polamid 2% elastan

Pełna tabela rozmiarów i kolorów dostępna w witrynie na tablety oraz komputery.

KOD NAZWA ROZMIAR KOLOR
11769 # 1201F83 Reflexa®
Diabetic
35-38 czarny
11769 # 2201F83 39-42
11769 # 3001F83 43-46
11769 # 1202F83 35-38 beżowy
11769 # 2202F83 39-42
11769 # 3002F83 43-46

Skarpety bezuciskowe cienkie

Cienkie skarpetki medyczne Reflexa® Diabetic w technologii QuattroxyTM zostały zaprojektowane z myślą o diabetykach, mogą przyśpieszyć przepływ krwi, poziom natlenienia stóp, co przyczyniają się do odżywienia komórek oraz regeneracji tkanek, QuattroxyTM zapewnia stopie najlepsze warunki i utrzymuje ciepło. Skarpety są bezuciskowe, ultra płaski szew przy palcach eliminuje otarcia i podrażnienia. Dzięki bezuciskowej konstrukcji skarpety są niezwykle komfortowe i wygodne w noszeniu. Technologia antybakteryjna AegisTM zapewnia najwyższej klasy ochronę antybakteryjną, hamuje rozwój bakterii i grzybów oraz niweluje nieprzyjemne zapachy.

Model: Skarpety cienkie

Skład: 70% Quattroxy, 28% Polamid, 2% Elastan

Kolory: Czarny, Beżowy

 

Reflexa® Diabetic Cienkie

logo-quattroxy
logo-aegis
ce
Utrzymuje stopy w cieple Odżywia komórki
Regeneruje tkankę Zapobiegają podrażnieniom

Skarpetki medyczne Reflexa® Diabetic w technologi  QuattroxyTM zalecane są diabetykom, osobom cierpiącym na cukrzycę 2 typu, neuropatię, a także osobom z zaburzenia krążenia, które mają wrażliwe, zmęczone i zimne stopy.

SKŁAD
68% poliester Quattroxy™ 30% polamid 2% elastan

Pełna tabela rozmiarów i kolorów dostępna w witrynie na tablety oraz komputery.

KOD NAZWA ROZMIAR KOLOR
11770 # 1201F83 Reflexa®
Diabetic
Cienkie
35-38 czarny
11770 # 2201F83 39-42
11770 # 3001F83 43-46
11770 # 1202F83 35-38 beżowy
11770 # 2202F83 39-42
11770 # 3002F83 43-46

Podkolanówki bezuciskowe grube

Podkolanówki medyczne Reflexa® Diabetic long z przędzy QuattroxyTM zostały opracowane z myślą o osobach, które potrzebują zwiększyć krążenie w nogach u diabetyków, wykorzystują zaawansowaną technologię QuattroxyTM, która może przyśpieszyć krążenie krwi w nodze, zwiększyć natlenienie stóp i przyczynia się do odżywienia komórek i regeneracji tkanek QuattroxyTM zapewnia odpowiednie warunki i utrzymuje stopy w cieple. Dzięki bezuciskowej konstrukcji podkolanówki są niezwykle komfortowe i wygodne w noszeniu, specjalnie zaprojektowany płaski szew eliminuje otarcia i podrażnienia. Technologia antybakteryjna AegisTM zapewnia świeżość i niweluje brzydkie zapachy.

Model: Podkolanówka gruba z miękką podeszwą frotte

Skład: 70% Quattroxy, 28% Polamid, 2% Elastan

Kolory: Czarny, Granatowy, Szary

Reflexa® Diabetic:

logo-quattroxy
logo-aegis
ce
Utrzymuje stopy w cieple Odżywia komórki
Regeneruje tkankę Zapobiegają podrażnieniom

Podkolanówki medyczne Reflexa® Diabetic w technologi  QuattroxyTM zalecane są diabetykom, osobom cierpiącym na cukrzycę 2 typu, neuropatię, a także osobom z zaburzenia krążenia, które mają wrażliwe, zmęczone i zimne stopy.

SKŁAD
76% poliester Quattroxy™ 22% polamid 2% elastan

Pełna tabela rozmiarów i kolorów dostępna w witrynie na tablety oraz komputery.

KOD NAZWA ROZMIAR KOLOR
11874 # 1201F83 Reflexa®
Diabetic
Podkolanówki
35-38 czarny
11874 # 2201F83 39-42
11874 # 3001F83 43-46
11874 # 1202F83 35-38 granatowy
11874 # 2202F83 39-42
11874 # 3002F83 43-46
11874 # 1203F83 35-38 jasnoszary
11874 # 2203F83 39-42
11874 # 3003F83 43-46

Informacja dla użytkowników: Produkty Reflexa® są opracowane i produkowane celem wspomagania leczenia określonych dolegliwości. Celem osiągnięcia najlepszych efektów i zminimalizowania wszelkich problemów, Reflexa® radzi skonsultować dolegliwości zdrowotne z lekarzem specjalistą. Celem produktów Reflexa® jest poprawienie zdrowia skóry. Nie mają one na celu diagnozowania, zapobiegania ani wyleczenia żadnej innej choroby lub niepełnosprawności. Produkty Reflexa® należy stosować wyłącznie na czystą, nieuszkodzoną skórę. Jeśli pojawi się wysypka lub ból, natychmiast przestań go używać i skonsultuj się z lekarzem.

Skarpety bezuciskowe

Skarpetki bezuciskowe posiadają specjalną konstrukcję, która nie powoduje ucisku naczyń krwionośnych. Są to skarpety medyczne bezuciskowe, są bardzo miękkie i trzymają się na stopie. Ultra płaski szew przy palcach jest całkowicie niewyczuwalny. Dostępne modele skarpet bezuciskowych to skarpetki grube, skarpetki cienkie i podkolanówki,

Skarpety bezuciskowe dla diabetyków

Diabetycy powinni szczególnie dbać o swoje stopy. Codzienna pielęgnacja i obserwacja stóp ma istotne znaczenie w profilaktyce zespołu stopy cukrzycowej. Cukrzyca powoduje problemy z krążeniem, im dalej od serca tym krążenie jest coraz słabsze. Słabe krążenie krwi w stopie może powodować poważne problemy stóp, z myślą o tych potrzebach udało się opracować skarpety Reflexa. To aktualnie jedyne tak zaawansowane naukowo skarpety pomagające zwiększyć krążenie krwi i dotlenienie stóp diabetyków. Zwiększone krążenie krwi, a więc i natlenienie komórek stopy pomaga uniknąć powikłań stopy cukrzycowej. Pomaga też w leczeniu wielu dolegliwości stóp, a szczególnie neuropatii, osób cierpiących na bóle stóp, zaburzenia krążenia.

Medyczne skarpety bezuciskowe poza głównymi korzyściami są trwałe, elastyczne, poprawiają samopoczucie i zapewniają komfort. Skarpety nieuciskowe lecznicze Reflexa to najwyższy poziom pielęgnacji stóp diabetyków, który chroni, izoluje i utrzymuje w cieple. Pełna swoboda stóp i przyjemnie miękka dzianina oddycha i reguluje temperaturę stóp. Inne skarpety medyczne nie uciskają, przez co nie zaburzają krążenia, skarpety Reflexa jako jedyne działają celem zwiększenia krążenia, co zostało udowodnione badaniami klinicznymi.Skarpety są doceniane wśród diabetyk i lekarzy na całym świecie.

 

Skarpety dla cukrzyka

Cukrzyca jest chorobą, która może doprowadzić do powikłań, którym jest stopa cukrzycowa. Przyczyna jej powstania leży między innymi w zaburzeniach krążenia krwi. Dlatego stopa diabetyka powinna być szczególnie  pielęgnowana i ochraniana, istotne jest jakie skarpety są noszone. Z myślą o potrzebach zwiększenia krążenia krwi w stopie diabetyków powstały skarpety Reflexa. Poza właściwą pielęgnacją, ważne jest aby stopa przebywała w odpowiednich warunkach. Skarpety Reflexa® są dedykowane potrzebom stóp osób cierpiących na cukrzycę, zapewniają najwyższy poziom pielęgnacji i pomagają poprzez zwiększone krążenie krwi i natlenienie zregenerować i odżywić tkanki. Szczególnie zalecane są przy neuropatii i cukrzycy typu 2. 

Skarpety mają klasyczne kolory: czarny i beżowy. Dostępne są w 2 modelach: gruby i cienki. Elegancko się prezentują i wyglądają jak tradycyjne skarpety. Noszą ją diabetycy w każdym wieku, model gruby skarpet jest najchętniej wybierany w okresie zimowo jesiennym i do spania przez cały rok. Najwyższa jakość skarpet zachowuje trwałość przez bardzo długi okres użytkowania.

W ofercie dostępne są także podkolanówki, których długość sięga do kolana. Są bardzo elastyczne, dlatego będą pasować nawet na bardzo spuchnięte łydki.

Skarpety na zimne i wrażliwe stopy

Bezuciskowe skarpety medyczne to najlepsze rozwiązanie dla osób, które mają zimne stopy, wrażliwe stopy, cierpią na niewydolność żylną, otyłość, nawracające grzybice stóp, a także które cierpią na bóle stóp czy inne dolegliwości, czy są po kontuzjach. Dzięki zwiększonemu mikrokrążeniu w stopie skarpety mogą pomóc przy wielu problemach stóp.

Skuteczna profilaktyka stopy cukrzycowej

Zespół stopy cukrzycowej może prowadzić do przykrych powikłań. Stosując się do prawidłowej profilaktyki stopy cukrzycowej można ich uniknąć. Skarpety Reflexa są jedynymi skarpetami, które pomagają stopom osób cierpiących na cukrzycę, a szczególnie na cukrzycę typu 2 i neuropatię. Diabetykom zaleca się codzienne noszenie skarpet Reflexa, które zwiększając mikrokrążenie pomagają stopie przywrócić doskonałą kondycję. Inne skarpety bezuciskowe bawełniane, bambusowe, z wełny merynosowej, zawierające algi, srebro lub cynk nie zwiększają krążenia. Skarpety Reflexa są jedynymi skarpetami zwiększającymi mikrokrążenie i natlenienie komórek, które przyczynia się do odżywienia i regeneracji tkanek stopy. To aktualnie najbardziej zaawansowane naukowo skarpety dedykowane szczególnie diabetykom, ale także na zimne, zmęczone i wrażliwe stopy. Ich skuteczne działanie zwiększające krążenie zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Najwyższej klasy technologia antybakteryjna AEGIS skutecznie blokuje rozwój bakterii i grzybów, działa przeciwzapalnie i przeciwgrzybiczo, zapewnia higienę i niweluje zapachy.