Reflexa® to najbardziej zaawansowane skarpety medyczne dostępne na rynku. Odkryj różnice. Poznaj korzyści.

Skarpety medyczne Reflexa® istotnie różnią się od dostępnych na rynku skarpet medycznych. Nie tylko posiadają wszystkie cechy skarpet medycznych, ale są one najbardziej zaawansowanymi skarpetami leczniczymi, które pomagają przywrócić zdrowie stopom. To jedyne skarpety lecznicze, które mogą poprawić krążenie krwi, dotlenić, zregenerować i odżywić komórki skóry stopy. Poza tym posiadają wiele innych cech. Skarpety Reflexa® zapewniają najwyższy poziom pielęgnacji stóp, ich działanie zostało udowodnione badaniami klinicznymi.

Porównanie cech skarpet medycznych i skarpet medycznych Reflexa®

Powszechnie dostępne na rynku skarpety medyczne posiadają odpowiednią konstrukcję i właściwości antybakteryjne. Natomiast skarpety medyczne Reflexa® z Quattroxy™ nie tylko mają odpowiednią konstrukcję i właściwości antybakteryjne, są to specjalistyczne skarpety medyczne, które mogą złagodzić dolegliwości osób z wieloma problemami zdrowotnymi.

Tradycyjne skarpety medyczne, a także skarpety bambusowe, z jonami srebra Ag+, algami itp.:

 1. Mogą być bezuciskowe lub uciskowe,
 2. Mogą być antybakteryjne i antygrzybiczne,
 3. Mają właściwą konstrukcje,
 4. Są komfortowe.

Skarpety Reflexa®:

 1. Są bezuciskowe lub uciskowe,
 2. Są antybakteryjne i antygrzybiczne,
 3. Mają właściwą konstrukcje,
 4. Są komfortowe,
 5. Mogą przyśpieszyć i poprawić krążenie krwi,
 6. Zwiększają poziom tlenu w stopie,
 7. Mogą przyczynić się do odżywienia komórek i regeneracji tkanek,
 8. Utrzymują stopy w cieple,
 9. Chronią przed promieniowaniem UV i izolują,
 10. Pomagają przywrócić zdrowie skóry stopy.

Powszechnie dostępne skarpety medyczne pełnią tylko kilka podstawowych funkcji, jednak nie przyczyniają się do zwiększenia krążenia krwi tak jak skarpety Reflexa®. Tradycyjne skarpety medyczne są jedynie komfortowe i ewentualnie antybakteryjne. Dlatego skarpety Reflexa® to całkowicie inny produkt na rynku skarpet medycznych, to innowacyjne i zaawansowane skarpety, które nie tylko posiadają podstawowe cechy skarpet medycznych (są bezuciskowe / uciskowe, bezszwowe i chronią przed infekcjami bakteryjnymi i grzybicznymi) to skarpety, które wykorzystują zaawansowaną technologię mikrokrążenia i natleniania Quattroxy™, dzięki której pomagają zwiększyć krążenie krwi, co przyczynia się do zwiększenia poziomu tlenu w stopie, a w efekcie przyczynia się do odżywienia komórek i regeneracji tkanek stopy.

Skarpety Reflexa® to najbardziej zaawansowane pod względem naukowym skarpety medyczne. Pomagają złagodzić dolegliwości osób z wieloma problemami zdrowotnymi, a w szczególności pomagają one diabetykom, przy cukrzycy 2 typu, neuropatii, a także osobom cierpiącym na zaburzenia krążenia krwi, osobom które mają wrażliwe, zmęczone lub spuchnięte stopy. Skarpety Reflexa® zapewniają najwyższy poziom pielęgnacji stopy, ich działanie zostało udowodnione badaniami klinicznymi. Poza licznymi właściwościami skarpety Reflexa® dodatkowo utrzymują stopy w cieple, chronią je przed promieniowaniem UV, izolują, mają długą żywotność, a minerały w przędzy zostają we włóknach i nie wypłukują się podczas prania.

Poznaj technologię, która pomaga stopom

Skarpety Reflexa® uszyte są z przędzy QuattroxyTM zawierającej bioceramiczne włókna, których właściwości zostały udowodnione naukowo. Przędza posiada naturalne i całkowicie bezpieczne dla zdrowia minerały, które zostały sproszkowane do mikrocząsteczek i umieszczone we włóknach poliestrowych. Skład przędzy QuattroxyTM jest zastrzeżony i chroniony. Skarpety Reflexa® łączą najnowszą technologię i 30 letnie doświadczenie włoskiego producenta Intersocks, aby zapewnić jedne z najbardziej zaawansowanych skarpet medycznych dostępnych aktualnie na rynku.

Skarpety Reflexa® zostały opracowane, aby każdy mógł czuć się lepiej i mógł poprawić jakość swojego życia. Niezależnie od tego, czy chorujesz na cukrzycę, podróżujesz, jesteś sportowcem, czy dbasz o swoje zdrowie Reflexa® to skarpety idealne dla Ciebie.

Działanie potwierdzone badaniami

Sproszkowane minerały umieszczone we włóknach przędzy QuattroxyTM absorbują ciepło ciała i odbijają je z powrotem do organizmu w postaci FIR, co w efekcie stymuluje i poprawia mikrokrążenie. Skarpety Reflexa® zawierają naturalne i bezpieczne dla zdrowia minerały. Reflexa® została doceniona przez lekarzy na całym świecie. Skarpety posiadają liczne certyfikaty, są wyrobem medycznym, posiadają certyfikat OEKO-TEX potwierdzający ich bezpieczeństwo i brak szkodliwości dla zdrowia i środowiska.

Badania zlecone przez producenta Intersocks i przeprowadzone przez Instytut Stefana Józefa wykazały istotne różnice pomiędzy zwykłymi skarpetami, a skarpetami z QuattroxyTM. Już po 60 minutach od założenia skarpet Reflexa® zwiększa się mikrokrążenie i poziom natlenienia w stopie. Dzięki tej naukowej innowacji, skarpety Reflexa® pomagają osobom z wieloma dolegliwościami zdrowotnymi.

Tradycyjne bezuciskowe skarpety medyczne:

 • Zapewniają komfort,
 • Nie podrażniają,
 • Mogą być dodatkowo antybakteryjne i antygrzybiczne,
 • Są nieuciskowe, czyli jedynie nie zaburzają procesu krążenia krwi.

Skarpety bezuciskowe Reflexa® Diabetic:

 • Zapewniają komfort,
 • Nie podrażniają,
 • Są antybakteryjne i antygrzybiczne,
 • Zwiększają mikrokrążenie, przez co mogą zwiększyć poziom tlenu i zregenerować skórę stopy,
 • Utrzymują stopy w cieple,
 • Mogą pomóc zmniejszyć ból, uczucie pieczenia i pomóc przy innych dolegliwościach.

Wszystkie bezuciskowe skarpety medyczne nie zaburzają krążenia krwi w stopach oraz posiadają dodatkowo działanie antybakteryjne i antygrzybiczne. Jednak skarpety Reflexa® jako jedyne na rynku dodatkowo mogą przyśpieszyć krążenie krwi w stopie, co zwiększa natlenienie komórek, przyczyniające się do odżywienia komórek i regeneracji tkanek stopy. Dzięki czemu mogą przywrócić zdrowie skóry stopy, oraz pomoc przy wielu schorzeniach stóp, w szczególności mogą pomóc diabetykom w cukrzycy typu 2 oraz przy neuropatii.

Ciekawostka – unikaj skarpet bawełnianych, które mogą wychłodzić stopy

Bawełna może wychłodzić stopy, warto o tym mówić, gdyż mało kto o tym wie. Szczególnie należy dbać o to w okresie, gdy na zewnątrz jest zimno, bądź jeśli długo przebywamy w chłodnym otoczeniu. Ze względu na niską temperaturę, w stopie jest słabe krążenie krwi, a gdy stopa przebywa w niskiej temperaturze, skóra rogowacieje. Gdy jej warstwa będzie gruba przepływ krwi zrobi się bardzo trudny, i już sam ten czynnik może doprowadzić do wychłodzenia stóp. Bawełniane skarpety dodatkowo działają na niekorzyść, gdyż wchłaniają pot, robią się wilgotne, co wychładza stopy. Skarpety Reflexa® utrzymują stopy w cieple i odprowadzają wilgoć na zewnątrz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>